Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse
Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse
Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse

Máte firmu ale nemáte webstránku? Prichádzate o veľa príležitostí pre Váš biznis. Webstránka môže byť nástrojom pre mnoho marketingových stratégií, ktoré napomôžu Vašej firme rásť.

Toto je podľa mňa hlavný dôvod, prečo ju potrebujete:

Ako majiteľ firmy potrebujete vedieť kde sú Vaši zákazníci. Ale čo ak Vaši zákazníci poznajú vašu firmu, vedia čo ponúkate, ale nevedia Vás nájsť? Šesť z desiatich ľudí očakáva, že známu firmu/značku nájde aj online. Ak ju nenájde začne hľadať inú.

Ďalšie výhody webstránky:

Prístupná non-stop. Prestavte si, že chcete niečo kúpiť. Vychystáte sa, absolvujete cestu a keď k obchodu prídete, je zatvorené. Myslíte že tam pôjdete znovu inokedy? Naproti tomu vaša stránka je prístupná hocikedy z kaviarne, kľudne aj z pohodlia postele. Vaši klienti majú naozaj ľahký prístup k Vašim službám.

Dôveryhodnosť.  Vytvorením webstránky máte možnosť vašim klientom povedať, prečo majú dôverovať práve vám a podporiť Vaše tvrdenia referenciami a hodnotením od zákazníkov.  Ľudia hľadajú produkty alebo služby na internete pred tým, než niečo kúpia aby si overili kvalitu. Webstránka slúži klientom priebežne a zvyšuje Vašu dôveryhodnosť ako majiteľa firmy. 90% zákazníkov uvádza, že ich rozhodnutie ovplyvňujú hodnotenia iných zákazníkov.

Predaj. Štúdie ukazujú, že keď už raz človek  vie, že niečo chce, začne si robiť prieskum. 72% ľudí hľadá  na internete materiály o produkte, cenu, hodnotenia na webe aj na sociálnych sieťach. Viete čo sa stane keď vaši konkurenti sú online a vy nie?  Tým, že máte webstránku dosiahnete, že ste viac viditeľný a zvýši sa vám počet zákazníkov a tým aj obrat a zisk.

Marketing. Webstránka samotná je jedným z najlepších spôsobov reklamy. Vaša prítomnosť online, ešte zvyšuje množstvo vašich marketingových možností. Existuje veľa online marketingových stratégií a všetky sú dokázateľne efektívne.

Úplne nakoniec, čím je vaša webstránka profesionálnejšia, tým, viac výhod tým získavate. Môžem mám pomôcť s vytvorením efektívnej webstránky, stačí ma kontaktovať

Môžete začať základným balíkom webstránky, ktorá je plne funkčná.