Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse
Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse
Tvorba webstránok, e-shopov a blogov vo WordPresse
som na telefóne
Som tu pre Vás

Vyrobím Vám novú stránku vo WordPresse, alebo opravím starú.

Webstránka vo WordPresse môže vyzerať ako len chcete, spravovanie zvládnete aj sami, alebo to môžete niekomu zveriť, nemusíte platiť mesačné poplatky a webstránku môžete v budúcnosti kedykoľvek rozšíriť. Máte takmer neobmedzene veľa možností.

Akékoľvek stránky s rôznymi možnosťami

sami si zvolíte, čo budete mať na stránke

Animácie/bez animácií, napojenie na sociálne siete/napojené len na vyhľadávače, ošetrené GDPR/bez, základné zabezpečenie/zabezpečenie proti spamu/reCaptcha/zlepšené zabezpečenie napr. SSL certifikátom, jednostránkový web/viacstránkový web, optimalizované/naviac zrýchlené, rýchlo spravená stránka s použitím bežnej free témy alebo templatu/do detailu prepracovaná stránka s dizajnovým vzhľadom a mnohými funkciami…

vhodné pre:
webstránka pre ubytovanie
Ubytovanie

Fotogaléria, booking systém, referencie, platobná brána

webstránka pre reštauráciu
Reštaurácie

Jedálny lístok, donáška, galéria, referencie, mapa, kontaktný formulár 

Eshop
E-shopy

Prepojenie na dopravu, platobné brány, prepojenie so skladom a faktúrami

Blog
Blogy

Krásny dizajn, fotogaléria, články, komentáre, napojenie na sociálne siete

webstránka pre firmu
Firemné webstránky

Prezentácia firmy, fotogaléria, mapa, referencie, kontaktný formulár

webstránka pre konferenciu
Udalosti, konferencie

Prezentácia, program, mapa

mince
mince

Cena

Kontaktujte ma, prejdeme si Vašu predstavu a urobím pre Vás na mieru návrh ceny .

Alebo si vyberte z mojich kompletných balíkov webstránok, prípadne doplnkov. Môžete mi rovno poslať objednávku, alebo len predbežný zoznam prvkov a ešte ho spolu upravíme a prispôsobíme cenu.

Moji klienti

70%

klientov začalo prvý telefonát ospravedlnením, že oni tomu nerozumejú a teda nevedia dosť odborne vysvetliť čo potrebujú – PS: väčšinou sa ukáže, že to nie je pravda a pochopili sme sa vždy

80%

mojich klientov doteraz boli ženy

50%

z nich sa na mňa obrátilo s rozpracovanou a nedokončenou stránkou

100%

stránok som dokončila a sú funkčné na webe (vlastne jednu ešte teraz dokončujem)

so všetkými sa mi veľmi dobre pracovalo, rozšírili mi obzory v rôznych profesiách a vnútorne obohatili svojim pohľadom na svet, zapálenosťou, pracovitosťou a múdrosťou – je mi cťou že sme sa stretli.

spoločná radosť

Ďalšie informácie

O mne a mojich stránkach

Na vytvorenie webstránky vo WordPresse vraj nepotrebujete vedieť programovať. Poviem Vám teda pravdu – niekedy potrebujete. Výhodou WordPressu je, že netreba vymýšľať to, čo už je vymyslené, umožňuje relatívne jednoducho pospájať hotové súčasti do jedného funkčného celku. Často však aj hotové pluginy počítajú s tým, že ich nastavujete vložením kódu.

Nie som vyštudovaná programátorka, ale naučila som sa HTML a CSS. Postupne zdolávam aj kódy Javascriptu, PHP a rôzne platformy a získavam tak čoraz väčšiu slobodu v navrhovaní.

Každá stránka ktorú som vytvorila je iná, iné odvetvie, iné požiadavky na to ako má fungovať, iné nároky na dizajn. A pri každej som sa vďaka špeciálnym požiadavkám klientov posunula o 3 míľové kroky dopredu.

Prístup k stránke od začiatku

Počas tvorby webstránky je stránka neviditeľná pre verejnosť, ale vy máte od úplného začiatku možnosť všetko kontrolovať.

Vlastníkom domény a hostingu ste vy a máte hneď po zakúpení prístupové údaje. Máte prístup k platbám, mailom, nastaveniam, všetkým súborom a databáze.

Po finálnom odsúhlasení a zaplatení stránky dostávate vlastný prístup pre administráciu stránky a vždy posielam aj administrátorské prístupové heslá. Odporúčam ich odložiť a bežne nepoužívať, ale sú Vaše, rovnako ako celá stránka.

Údržba nie je povinná, ale veľmi odporúčaná

Stránka vyrobená vo WordPresse Vám bude možno aj pár rokov fungovať bez aktualizácií. Odporúčam však stránku pravidelne kontrolovať, zálohovať dáta a manuálne aktualizovať. Je to dôležité hlavne z dôvodu ochrany proti vírusom. Môže sa tiež stať, že ak sa „pokazí“ stránka ktorá nebola dlho aktualizovaná, už ju nedáme dokopy a bude ju treba urobiť v podstate úplne nanovo.

Výhodou WordPress stránok je ich rozšíriteľnosť. Kedykoľvek. Údržbu a servis robím tiež. Pozrite si ceny.

Záruka

Každú stránku pred odovzdaním veľa krát testujem, ale aj po spustení stránky na web môžeme prísť na to, že niečo nefunguje a malo by. Stačí ak zavoláte, pozriem a opravím. Samozrejme zdarma.

Záruka sa vzťahuje na opravy toho čo som ja nastavila. Záruka sa vzťahuje na veci ktoré som nastavila pred menej ako dvomi rokmi a bolo pravidelne aktualizované. V ostatných prípadoch to beriem ako servis, ktorý je platený.

Len pripomínam, neaktualizovanie môže byť príčinou chýb.